Protesti pret taupību Milānā aizēno operas La Scala sezonas atklāšanu

0 komentāri

Pasaulslavenās Milānas operas La Scala sezonas atklāšanu svētdienas, 7. decembra, vakarā aizēnoja policijas un protestētāju sadursmes, kurās divi likumsargi ievainoti.

Protestējot pret valdības īstenotajiem taupības pasākumiem, aptuveni 300 demonstrantu apmētāja policistus ar signālraķetēm un Molotova kokteiļiem.

Protesti notika brīdī, kad prestižā operas teātra La Scala sezonas atklāšanu apmeklēja daudzi sabiedrībā zināmi cilvēki, tostarp politiķi un šovbiznesa zvaigznes. Apmeklētāju vidū bija arī Milānas prefekts Frančesko Paolo Tronka, kurš nosodīja “nepieņemami vardarbīgos protestus pret policiju” un “kultūras pasākumu nolaupīšanu”.

Tāpat arī Lombardijas reģiona prezidents Roberto Maroni nosodīja protestētājus, norādot, ka itālieši vienmēr parādījuši pasaulei savu sliktāko pusi. Viņš akcentēja, ka La Scala atklāšanas vakars ir unikāls notikums, taču nu ir izdevies sabojāt pat to.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas