Promaskaviskie kaujinieki masveidā pamet Ukrainu

0 komentāri

Ukrainā Doņeckas apgabalā turpinās kaujas starp Ukrainas armiju un pro-krieviskajiem separātistiem. Un tiek arī ziņots, ka promaskaviskie kaujinieki  turpat uz ielām pārģērbjas civilā apģērbā un masveidā pamet pilsētu.

Palikušie kaujinieki ar artilēriju un “Grad” iekārtām apšaudot Ukrainas armiju. Pilsētā daļēji darbojas internets un mobilie sakari; termoelektrostacijā, kas ar elektrību apgādā gandrīz visu Luhanskas apgabalu, ogļu krājumi atlikuši vien nedēļai. Savukārt Horļivkā, Doņeckas apgabalā nav ūdensapgādes un elektrības.

Ukrainas spēki turpina savilkt loku ap separātistu kontrolētajām teritorijām, tomēr joprojām neizdodas pilnībā noslēgt robežas posmu, pa kuru no Krievijas turpinot ieplūst bruņutehnika un kaujinieki.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas