Prokrieviskie separātisti aizvien intensīvāk apšauda ukraiņu karavīrus

0 komentāri

Ukrainas armija šodien apsūdzēja prokrieviskos separātistus saistībā ar intensīvākiem uzbrukumiem Kijevas spēkiem. 

Tiek ziņots, ka valsts austrumos Ukrainas spēku pozīcijas pēdējo 24 stundu laikā tikušas pakļautas smagām apšaudēm vairāk nekā 90 reižu. Turklāt apšaudēs tikuši izmantoti ieroči, kuriem saskaņā ar Minskas pamiera vienošanos bija jābūt atvilktiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apšaudes atsākušās tikai dažas dienas pirms tā dēvētās Ukrainas Kontaktgrupas sanāksmes Minskā, kas plānota trešdien. Grupa, kurā ir Krievijas, Ukrainas, separātistu un EDSO pārstāvji, vēlas atrast veidu, kā izbeigt konfliktu, kurā gājuši bojā jau vairāk nekā 6100 cilvēku.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas