Prokremliskie teroristi apsūdz Ukrainu diversantu izmantošanā

1 komentārs

Donbasa teroristu organizācija Doņeckas tautas republika (DTR) svētdien paziņojusi, ka Ukrainas bruņotie spēki esot sākuši izmantot diversantus, kas pārģērbti par prokremliskajiem kaujiniekiem vai Krievijas armijas karavīriem.

”Ukrainas Drošības dienests sācis izmantot taktiku, kuras mērķis ir diskreditēt pasaules arēnā ne vien Doņeckas tautas republikas un Luhanskas tautas republikas bruņotos spēkus, bet arī Krievijas Federācijas bruņotos spēkus, kuri it kā piedaloties karadarbībā Donbasā,” apgalvo DTR pārstāvis Eduards Basurins. Pēc viņa teiktā, naktī uz 1. februāri Doņeckā esot ieradusies Krievijas karavīru formastērpos pārģērbtu diversantu grupa divpadsmit cilvēku sastāvā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Maskava noliedz, ka tā iesūtītu Ukrainā savus karavīrus un ieročus, kaut gan tam gūti daudzi pierādījumi, un Rietumos par to neviens vairs nešaubās.

Ukrainas prezidents Petro Porošenko sestdien, runājot Minhenes drošības konferencē, parādīja klātesošajiem Ukrainas teritorijā karojušo Krievijas karavīru pases un karaklausības apliecības.

”Esmu atvedis līdzi Krievijas kareivju un virsnieku karaklausības apliecības, kuri ieradušies mūsu valstī. Tas ir labākais pierādījums tam, ka agresija notiek un ka mūsu teritorijā atrodas Krievijas karavīri,” viņš sacīja, piebilzdams, ka Krievija ievedusi Ukrainā arī savu smago kara tehniku.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    0

    Nu re

    Malači ukraiņi! Ja vēl piekabina kolorado lenti, tad svojaks un svojaks.

    09.02.2015 09:26

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas