Prokremliskais Life News masveidā atlaiž darbiniekus

0 komentāri

Prokremliskā Krievijas telekanāla Life News galvenais redaktors Anatolijs Suleimanovs šīs nedēļas vidū apstiprināja, ka no telekanāla masveidā tiek atlaisti darbinieki.

Līdz gada beigām no darba tiks atlaisti 70 cilvēki. Medijā tiks paturēti 410 tā līdzstrādnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Otrdien vakarā izdevums TJournal paziņoja, ka no darba Life News var tikt atbrīvota gandrīz puse darbinieku. Kā iemesls tika minēta holdinga News Media smagā finansiālā situācija.

Tās dēļ uzņēmumā atcelti Jaungada korporatīvie pasākumi.

Holdingā News Media ietilpst telekanāls Life News, laikraksti Izvestija, Žizņ un Tvoj Deņ, kā arī projekts Super.ru.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas