Pretterorisma reidos Francijā aizturētas vēl četras personas

0 komentāri

Francijā pretterorisma operācijas laikā aizturēti vairāki cilvēki par iespējamo saistību ar kādu no islāma kaujinieku grupējumiem. Viens no viņiem tiek turēts aizdomās arī par līdzdalību Parīzes teroraktu sarīkošanā.

Pēc pretterorisma reidiem Francijas galvaspilsētā Parīzē arestēta neliela cilvēku grupa. Visi tās dalībnieki tiek turēti aizdomās par sasaisti ar kādu no teroristiskajām organizācijām, kuras pašlaik karo Sīrijā vai Irākā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viens no arestētajiem ir pat, iespējams, palīdzējis organizēt asiņainos teroraktus Parīzē pagājušā gada novembrī, paziņojis Francijas iekšlietu ministrs Bernārs Kazenevs.

“Šī persona, kā arī vēl trīs citas tika arestētas pretterorisma operācijas reida laikā. Es aicinu visus būt arī turpmāk modriem un ziņot par dažādiem aizdomīgiem gadījumiem,” aicinājis Francijas iekšlietu ministrs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas