Postošs ugunsgrēks draud “apēst” veselu pilsētu; evakuēti VISI iedzīvotāji

0 komentāri

Plašs ugunsgrēks radījis milzu postījumus Kanādas Fortmakmari pilsētā. Nespējot ierobežot liesmu straujo izplatību, izsludināts ārkārtas stāvoklis un evakuēti visi iedzīvotāji. Glābšanas dienesti pauž bažas, ka uguns pilsētu varētu nopostīt pilnībā.

No Fortmakmari evakuēti visi 88 tūkstoši iedzīvotāju – tā ir lielākā evakuācija kādu Kanādas Albertas province jebkad pieredzējusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Glābšanas dienesti ziņo, ka liesmas jau nopostījušas gandrīz divus tūkstošus dzīvojamo māju un citu ēku, taču uguns izplatību neizdodas apturēt. Līdz ar spēcīgu vēju, liesmas strauji izplatījušās un kļuvušas nekontrolējamas. Patlaban jau izdegusi aptuveni desmit tūkstošus hektāru plaša teritorija.

Ziņu par cietušajiem pagaidām nav.

Vairāk nekā 100 ugunsdzēsēju vēl joprojām cenšas uguns nelaimi savaldīt.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas