Postošā eksplozija Ķīnā prasījusi jau vairāk nekā 100 cilvēku dzīvību

0 komentāri

Ķīnā Tjandziņas pilsētā notikuši vēl vairāki sprādzieni. Varasiestādes uzsākušas iedzīvotāju evakuāciju. Pieaug bažas par to, ka avārijas vietā noplūdis liels daudzums ārkārtīgi bīstamu ķimikāliju, tostarp arī nātrija cianīds. Bojā gājuši jau vairāk nekā 100 cilvēku.

Ķīnas Tjaņdziņas pilsētā, ko trešdien vēlu vakarā satricināja virkne spēcīgu sprādzienu, sestdien nograndušas vēl vismaz septiņas līdz astoņas jaunas eksplozijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

No notikuma vietas bija redzamas paceļamies liesmas. Tās esot izcēlušās jau nodegušajās automašīnās un pamestajā auto stāvlaukumā, taču īsā laika posmā strauji izplatījušās. Reaģējot uz jaunākajiem ugunsgrēkiem, policija ir palielinājusi evakuācijas rādiusu līdz trim kilometriem apkārt notikuma vietai.

Postošā sprādziena sekas:

Kā vēsta vietējie mediji, sprādzienā bojā gājušo skaits ir pieaudzis līdz 112 cilvēkiem, bet 95 cilvēki joprojām ir pazuduši bez vēsts. Slimnīcā ir nogādāti vairāk nekā 700 cilvēku, no kuriem gandrīz 60 atrodas ļoti kritiskā stāvoklī.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas