Porošenko un Putins otrdien tiekas Minskā

0 komentāri

Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā otrdien, 26. augustā, gaidāma Ukrainas un Krievijas prezidentu Petro Porošenko un Vladimira Putina tikšanās.

“Visa pasaule jau ir nogurusi no kara,” izteicies Ukrainas prezidents P. Porošenko, kurš sarunās vēlas panākt mieru ar Krieviju un lūgt V. Putinam izvest prokrieviskos kaujiniekus no Ukrainas teritorijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr Ukrainas austrumu pilsētās kaujas starp Ukrainas pretterorisma spēkiem un Maskavas atbalstītajiem teroristiem turpinās. Ukrainas valdības spēkiem izdevies notvert 10 Krievijas armijniekus aptuveni 50 kilometrus no separātistu kontrolētās Doņeckas. Pret viņiem ierosināta krimināllieta par bruņotu personu nelikumīgu robežas šķērsošanu. Notikušais šodien gaidāmajās Ukrainas un Krievijas prezidentu sarunās varētu radīt papildu spriedzi.

Ukrainas prezidents Petro Porošenko pirmdienas vakarā paziņojis par parlamenta – Augstākās radas – atlaišanu. Porošenko paziņojis, ka vairums šo deputātu ir atbildīgi par 16.janvārī pieņemtajiem likumiem, kuru dēļ gāja bojā Maidana aktīvisti un par to ir jāatbild, informēja prezidenta preses sekretārs Svjatoslavs Cegolko.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas