Porošenko: Ukrainas austrumos ir 40 tūkstoši Krievijas finansētu kaujinieku

1 komentārs

Par spīti noslēgtajam pamieram Ukrainas austrumos atrodas 40 tūkstoši kaujinieku, kuri turpina saņemt finansējumu, ieročus un militāro tehniku no Krievijas, paziņojis Ukrainas prezidents Petro Porošenko.

Porošenko arī akcentējis, ka Krievija palielina savu militāro klātbūtni un turpina iesūtīt jaunas Krievijas armijas vienības un ieročus. Pēdējo 24 stundu laikā Ukrainas armijas un separātistu apšaudēs dzīvību zaudējuši pieci Ukrainas karavīri, vēl vismaz 12 ievainoti.

Tikmēr ASV aizsardzības ministrs trešdien apstiprinājis NATO spēku virspavēlnieka, ģenerāļa Filipa Brīdlova paustos pieņēmumus, ka pastāv liela varbūtība, ka Krievijas atbalstītie kaujinieki Ukrainas austrumos gatavo jaunu uzbrukumu.

Pēc ģenerāļa teiktā, Krievijas armija varētu izmantot uguns pārtraukšanu Ukrainas austrumos, lai atjaunotu ieroču krājumus separātistiem, nostiprinātu pozīcijas un trenētos nākamajiem soļiem.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Raimonds Cellers
    0

    Raimonds Cellers

    UKRAINAS AUSTRUMOS ATRODAS 40 TŪKSTOŠI KAUJINIEKI .90 GADOS LATVIJĀ ARĪ TIKA IZPLATĪTA INFORMĀCIJA ,KA TAJĀ IR TIK UN TIK KRIMINĀLIE GRUPĒJUMI NOTIKA VISĀDAS BRIESMĪGAS LIETAS ,BET SAKIET CIENĪTIE,JA JAU IR TĀDA PRECĪZA INFORMĀCIJA UN IR TĀDI DATI,TAD KAS TIEK DARĪTS LAI TO VISU PĀRTRAUKTU.

    07.05.2015 19:53

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas