Porošenko: Vienošanos ar Putinu gāzes jautājumā nav izdevies panākt

0 komentāri

Ukrainas prezidents Petro Porošenko piektdien paziņoja, ka sarunās ar Krievijas līderi Vladimiru Putinu nav izdevies panākt praktisku risinājumu gāzes piegādes jautājumā.

“Taču mēs ceram, ka līdz 21.oktobrim, kad Briselē tiksies Ukrainas, Krievijas un Eiropas Komisijas delegācijas, mums izdosies atrast risinājumu,” piebilda Porošenko.

Krievija jūnijā pārtrauca gāzes piegādes Ukrainai, šādu lēmumu skaidrojot ar Kijevas parādu 5,3 miljardu dolāru apmērā.

Turklāt Krievija gāzes piegādēm Ukrainai noteikusi priekšapmaksu.

Eiropas Savienība (ES) mēģina panākt risinājumu šai problēmai, bažījoties par iespējamo gāzes piegāžu apturēšanu arī Eiropai.

Tikmēr Putins pēc tikšanās ar Porošenko nāca klajā ar aicinājumu ES palīdzēt Ukrainai atmaksāt savu parādu par gāzi.

“Mēs uzskatām, ka mūsu Eiropas partneri, Eiropas Komisija, arī var sniegt Ukrainai roku, lai atrisinātu šo problēmu,” žurnālistiem sacīja Putins.

Viņš piebilda, ka ar Porošenko esot panākta vienošanās par “nosacījumiem”, uz kādiem šoziem var tikt atsākta gāzes piegāde Ukrainai.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas