Porošenko ķēries klāt ”labākās valdības” izveidei

0 komentāri

Ukrainas prezidenta Petro Porošenko partija paziņojusi, ka šodien notiks pirmā jaunajā parlamentā pārstāvētu politisko spēku tikšanās, kurā apspriedīs koalīcijas izveidi.

Sarunās piedalīsies pārstāvji no P. Porošenko bloka, premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks un jaunizveidotā partija Pašpalīdzība, kas vēlēšanās ierindojās trešajā vietā.

P. Porošenko pavēstījis, ka sarunas vajadzētu pabeigt ātri, lai nekavētos ar Ukrainas “labākās valdības” izveidi.

Eksperti gan norāda – tā kā valdībā būs gan P. Porošenko, gan A. Jaceņuka partijas, radikālas izmaiņas valsts politikā nav gaidāmas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas