Porošenko: Ja miera nebūs, visā valstī tiks izsludināts karastāvoklis

0 komentāri

Ukrainas prezidents Petro Porošenko sestdien paziņoja, ka visā Ukrainā tiks izsludināts karastāvoklis, ja netiks panākts miers.

“Vēl valdības sēdē es brīdināju, ka mums gadījumā, ja nebūs miera, nāksies pieņemt ļoti grūtu, taču nepieciešamu lēmumu par karastāvokļa ieviešanu. Es vēlreiz uzsveru – tādā gadījumā karastāvoklis tiks ieviests ne tikai Doņeckā un Luhanskā, bet gan visā valstī,” uzsvēra Porošenko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tajā pat laikā viņš izteica cerību, ka ienaidnieks apdomāsies un no 15.februāra plkst.00.00 pārtrauks uguni.

“Mēs visi vēl ceram uz veselā saprāta uzvaru pār slimīgām impēriskām ambīcijām un sagaidām, ka tas, kurš savulaik deva mājienu sākt karadarbību Donbasā, beidzot apstāsies un dos komandu pārtraukt šaušanu svētdien plkst.00.00,” sacīja Porošenko.

Pēc viņa teiktā, šobrīd priekšā ir ļoti svarīgas krustceles – “vai nu ienaidnieks aptur uguni un sākas deeskalācija un pēc tam arī politisks noregulējums, un Minskā un visas pasaules priekšā Ukraina pierādīja, ka tā ir mūsu izvēle, vai arī ienaidnieks uzspiedīs konflikta eskalāciju gan mums, gan Eiropai, gan visai pasaulei”.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas