Porošenko aicina sniegt Ukrainai militāru palīdzību

0 komentāri

Ukrainas prezidents Petro Porošenko uzrunā ASV Kongresam ir aicinājis Savienotās Valstis sniegt Ukrainai militāru palīdzību, lai stātos pretī prokrieviskajiem separātistiem valsts austrumos, ko viņš nosaucis par Krievijas agresiju.

Tomēr prezidents Baraks Obama, lai arī nosodījis Krievijas aktivitātes, norādījis, ka militārā palīdzība ietvers tikai tādu atbalstu, kas nav nāvējošs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirms tam Porošenko apciemoja Kanādu, kuras premjers Stīvens Hārpers solīja, ka viņa valsts nekad neatzīs Krievijas veikto Krimas vai citu Ukrainas teritoriju anektēšanu un pilnībā atbalstīs Kijevu savu teritoriju atgūšanā.

Abi valstu vadītāji arī parakstīja līgumu, saskaņā ar kuru Kanāda piešķirs 200 miljonus Kanādas dolāru, tas ir, apmēram 140 miljonus eiro lielu aizdevumu Ukrainas stabilizēšanai.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas