Politologs: Krievija ir panākusi savu Sīrijā un grib izstāties no konflikta, pirms nav par vēlu

1 komentārs

Lielu daļu no gribētā Krievija Sīrijā ir panākusi un tagad mēģina no konflikta izstāties, kamēr nav tajā pārāk dziļi iestigusi, tā mūsu austrumu kaimiņvalsts pēkšņo paziņojumu vērtē politologs Māris Cepurītis.

Viņš atgādina, ka jau divas nedēļas Sīrijā spēkā ir nestabils pamiers, un pilnīgi iespējams, ka Krievija grib izmantot iespēju izkļūt no kara, pirms tajā iestigusi kā savulaik amerikāņi Vjetnamā. Tajā pašā laikā savu mērķi – atgūt vietu pie lielvalstu sarunu galda – Krievija jau ir panākusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Krievija vienlaicīgi ir izcīnījusi sev pozīciju pie sarunu galda kopā ar ASV, lai kā viens no šiem atslēgas spēlētājiem, kas tiek ņemts vērā, lai varētu panākt vienošanos Sīrijā. Un Krievija, iespējams, to mēģinās kādā citā veidā transformēt, lai panāktu citus panākumus, iespējams, saistībā ar sankciju mīkstināšanu,” saka Cepurītis.

Eksperts gan atzina, ka vienlaikus ir pāragri spriest par to, vai Krievijas aiziešana vispār ņemama nopietni, jo kaimiņvalsts nemaz nenoliedz, ka plāno turpināt bombardēt Sīrijas diktatora Bašara al Asada pretiniekus.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    0

    Nu re

    3-5 miljoni (dolāros) vienā kara dienā izmest krievam smaga nasta. Karošana nepavisam nav lēts prieks.

    16.03.2016 02:07

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas