Politiskā krīze Lielbritānijā! Vairāk nekā trīs miljoni britu paraksta petīciju par atkārtotu referendumu

0 komentāri

Lielbritānijā vēršas plašumā neapmierinātība ar referendumā vairākuma pausto vēlmi izstāties no Eiropas Savienības (ES). Petīciju par atkārtotas tautas nobalsošanas rīkošanu parakstījuši jau vairāk nekā trīs miljoni britu.

Tikmēr padziļinās arī politiskā krīze. No amata atkāpušies seši britu lielākā opozīcijas politiskā spēka Leiboristu partijas tā sauktās ēnu valdības ministri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tas noticis pēc tam, kad leiboristu līderis Džeremijs Korbins šodien atlaida ēnu valdības ārlietu ministru Hilariju Benu.

Viņš uzskata, ka Korbinam ir jāatkāpjas no partijas vadītāja amata. Leiboristu līderis izpelnījies arī vairāku citu prominentu savas partijas biedru kritiku par to, ka kampaņa pirms referenduma, kurā Korbins iestājās par palikšanu Eiropas Savienībā, nav bijusi pietiekami pārliecinoša.

Vai Korbins saglabās Leiboristu partijas vadītāja amatu, būs atkarīgs no uzticības balsojuma, kas gaidāms nākamnedēļ. Amatu atstāt pats viņš nav gatavs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas