Polijas parlamenta spīkers: Krievijas baikeri piedalījās Krimas aneksijā

0 komentāri

Krievijas baikeru klubi pērn piedalījās Ukrainai piederošās Krimas aneksijā, plašumā vēršoties debatēm par Krievijas prokremliskās baikeru bandas Nakts vilki ieceri doties cauri Polijai uz Berlīni, sacīja Polijas parlamenta spīkers bijušais ārlietu ministrs Radoslavs Sikorskis.

Polijas valdībai tas būtu ļoti sarežģīts lēmums – aizliegt krievu baikeru braucienu, spīkera teikto citē Polijas Radio.

“No vienas puses, tā ir uzvaras pār fašismu godināšana, no otras puses, mēs zinām, ka šiem klubiem bija zināma loma Krimas aneksijā. Un no trešās puses, viņi izmanto totalitārās Padomju Savienības simboliku. Polijā tas ir konstitūcijas pārkāpums,” norādīja Sikorskis.

Viņš arī atgādināja, ka Polijas baikeri rīko braucienus uz Katiņu un, ka tas savukārt var nepatikt Krievijas varasiestādēm.

Polijā krievu baikeru iecere izsaukusi protestus. Polijas premjerministre Eva Kopača Nakts vilku akciju nodēvējusi par provokāciju.
Arī no Vācijas tiek saņemti signāli, ka prokremliskās baikeru bandas akcija nav vēlama.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas