Polija uzdevusi armijai meklēt pazudušo “nacistu zelta vilcienu”

0 komentāri

Polija ir uzdevusi bruņotajiem spēkiem meklēt Otrā pasaules kara laika vilcienu, kurā varētu atrasties nacistu salaupītās bagātības.

Lai novērstu iespējamus incidentus, Polijas policija pirmdien bloķēja piekļuvi iespējamajai vilciena atrašanās vietai netālu no Valbžihas pilsētas Polijas dienvidrietumos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aizsardzības ministrs nosūtījis tehnisko aprīkojumu, lai pārmeklētu teritoriju pie Valbžihas pilsētas un noskaidrotu, vai tāds vilciens patiešām pastāv.

Pastiprināta interese par iespējamo atradumu Polijā sākās pēc tam kad divi cilvēki – kāds polis un vācietis – paziņoja, ka ir atraduši bruņuvilcienu, kurā atrodas dažādas vērtslietas, dārgmetāli un rūpnieciskie materiāli. Pagaidām tikai Polijas Kultūras ministrija ir apliecinājusi, ka šāds vilciens tiešām ir atrasts.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas