Polija Ukrainas karavīrus apmācīs savā teritorijā

2 komentāri

Polija Ukrainas militāros instruktorus apmācīs tomēr savā teritorijā, jo tai ir labāks aprīkojums nekā austrumu kaimiņvalstij, piektdien pēc Polijas premjerministres Evas Kopačas un Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes vadītāja Oleksandra Turčinova tikšanās pastāstīja valdības pārstāve Malgožata Kidava-Blonska.

“Mūsu bāzes un apmācību aprīkojums ir labāk sagatavots, tādēļ viņus apmācīs Polijā,” sacīja Kidava-Blonska.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sekojot Lielbritānijas piemēram, Varšava pagājušajā nedēļā pavēstīja, ka varētu nosūtīt nelielu armijas kontingentu uz Ukrainu, lai palīdzētu apmācīt ukraiņu virsniekus.

Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kemerons paziņoja, ka sešu mēnešu “apmācību misijā” nosūtīs uz Ukrainu līdz 75 karavīriem.

Kemerons apgalvoja, ka uz konflikta zonu viņi nedosies.

Arī Polijas Aizsardzības ministrija februāra beigās paziņoja, ka nosūtīs uz Ukrainu militāros instruktorus, kuru uzdevums būs apmācīt ukraiņu karavīrus.

“NATO uzraudzībā mēs gatavojam apakšvirsnieku apmācības misiju,” intervijā televīzijas ziņu kanālam TVN24 pavēstīja aizsardzības ministrs Tomašs Semoņaks.

Bija paredzēts, ka poļu instruktori apmācību centros Ļvovā un Kijevā gatavos savus ukraiņu kolēģus, kuri pēc tam varēs apmācīt citus Ukrainas armijas apakšvirsniekus.

Iepriekš ģenerālis Boguslavs Paceks, kas atbildīgs par apmācības programmu, tviterī paziņoja, ka Ukraina lūgusi NATO sniegt atbalstu karavīru apmācībā, piebilstot, ka Polija uz šo lūgumu “atbildēs apstiprinoši”.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Edvīns
  0

  Edvīns

  Tu, protams, runā par Krieviju.

  07.03.2015 05:33

 • Nu re
  0

  Nu re

  Austrumu kaimiņš ir zaglīgs, naidīgs un viltīgs.

  07.03.2015 01:29

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas