Polija sūtīs uz Ukrainu militāros instruktorus

0 komentāri

Polijas Aizsardzības ministrija trešdien paziņoja, ka nosūtīs uz Ukrainu militāros instruktorus, kuru uzdevums būs mācīt ukraiņu karavīrus, taču neatklāja šo instruktoru skaitu, vēsta Polijas Radio.

“NATO uzraudzībā mēs gatavojam apakšvirsnieku mācības misiju,” intervijā televīzijas ziņu kanālam TVN24 pavēstīja aizsardzības ministrs Tomašs Semoņaks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Poļu instruktori mācību centros Ļvovā un Kijevā gatavos ukraiņu kolēģus, kuri pēc tam varēs mācīt citus Ukrainas armijas apakšvirsniekus.

Iepriekš ģenerālis Boguslavs Paceks, kas atbildīgs par mācību programmu, tviterī paziņoja, ka Ukraina lūgusi NATO sniegt atbalstu karavīru mācībās, piebilstot, ka Polija uz šo lūgumu “atbildēs apstiprinoši”.

Semoņaks norādīja, ka galīgais lēmums par instruktoru skaitu tikšot pieņemts martā.

Atbildot uz jautājumu par iespējamo ieroču piegādi Ukrainai, Semoņaks paskaidroja, ka Varšava, līdzīgi ASV, uzskata, ka šobrīd nav “īstais brīdis” bruņojuma piegādēm, jo tās var eskalēt karadarbību Ukrainas austrumos.

Semoņaks arī piebilda, ka atšķirībā no Lietuvas Polija neatjaunos vispārējo karaklausību.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas