Polijā aizdomās par spiegošanu aizturēts augsta ranga virsnieks

0 komentāri

Aizdomās par spiegošanu Polijas Drošības dienests aizturējis augsta ranga armijas virsnieku, paziņojusi Polijas Aizsardzības ministrija. Pamatojoties uz Polijas mediju sniegto informāciju, spiegošana, iespējams, notikusi Krievijas labā.

“Aizsardzības ministrija aizturējusi poļu virsnieku aizdomās par spiegošanu ārvalstu labā, balstoties uz pretizlūkošanas pierādījumiem,” pausts ministrijas paziņojumā.

Vietēji mediji ziņo, ka iespējamā spiega aizturēšanas operāciju veikuši Polijas iekšējās drošības dienesta darbinieki. Kā ziņo televīzijas kanāls TVN, virsnieks aizturēts trešdien Aizsardzības ministrijas ēkā.

Polijas radiostacija Zet norādīja, ka aizturēti divi vīrieši – Aizsardzības ministrijas virsnieks un jurists ar Polijas un Krievijas dubultpilsonību.

Polijas valdība nekomentē aizturēto iespējamo saistību ar Krieviju, un precīzāka informācija sekošot vēlāk.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas