Policija ziņo, ka bezvēsts pazudusī dziedātāja Šineida O’ Konora ir atrasta

1 komentārs

Vairāk nekā diennakti daudzi mediji satraukti vēstīja par pasaulslavenās dziedātājas Šineidas O’ Konoras pazušanu. ASV tiesībsargājošās iestādes vēsta, ka mūziķe ir atrasta.

Zinot viņas tieksmi uz pašnāvību, ASV policija bija izvērsusi vērienīgu meklēšanu. Amatpersonas atklāj, ka O”Konora, kuras meklēšanu ASV policija bija sākusi pēc tam, kad viņa svētdien neatgriezās no izbrauciena ar velosipēdu, atrasta sveika un vesela Čikāgas priekšpilsētā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dziedātājas pazušana daudzos raisīja bažas, ņemot vērā viņas pēdējā laika ierakstus sociālajā tīklā Facebook. Vienā no pēdējiem ierakstiem O’Konora vēršas pie sava dēla ar aicinājumu uzņemties aizbildniecību par savu brāli. Pagājušā gada nogalē viņa ierakstā Facebook ļāva noprast, ka mēģinājusi izdarīt pašnāvību pārdozēšanas ceļā.

Foto: dziedātāja Šineida O’Konora

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ilva
    0

    Ilva

    tā jau nav sieviete; tik nosaukums pēc dzimuma; briesmonis, kas velnam dvēseli pārdevusi... tāpēc jau velk uz pašnāvību...

    26.05.2016 20:11

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas