Policija meklē zagļus no Austrumeiropas, kas gaišā dienas laikā “aptīra” Dānijas muzeju

1 komentārs

Dānijas policija meklē zagļus, kas gaišā dienas laikā no mākslas muzeja Kopenhāgenā aiznesuši franču tēlnieka Ogista Rodēna veidotu skulptūru vairāk nekā 270 tūkstošu eiro vērtībā.

Krūšutēls ar nosaukumu Vīrs ar salauzto degunu tika nolaupīts jūlijā, taču policija tikai tagad izplatījusi informāciju par šo zādzību. Tiek ziņots, ka zagļi ”izskatījušies pēc austrumeiropiešiem”. Viņiem bija nepieciešamas 12 minūtes, lai nozagtu vērtīgo mākslas darbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policijā informē, ka abi zagļi muzejā paviesojušies jau iepriekš, lai atslēgtu krūšutēlam pievienoto signalizāciju.

Kopenhāgenas policija uzsākusi izmeklēšanu sadarbībā ar organizācijām Interpol un Europol. Kriminālistikas eksperti gan pieļauj, ka mākslas darbs nozagts nevis, lai to pārdotu melnajā tirgū, bet gan, lai vienotos ar apdrošinātājiem par tā atdošanu apmaiņā pret izpirkuma maksu.

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas