Plašu protestu pavadībā Grieķija apstiprina budžetu

0 komentāri

Plašu protestu pavadībā Grieķijas parlaments bez starptautisko aizdevēju piekrišanas pagājušajā naktī apstiprinājis pretrunīgi vērtēto nākamā gada budžetu. Budžets paredz, ka Grieķija var gaidīt teju 3% lielu ekonomikas pieaugumu.

Pirms balsojuma pie parlamenta ēkas pulcējās apmēram 10 tūkstoši protestētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Budžetu atbalstīja 155 likumdevēji, bet 134 balsoja ”pret”.

Nākamā gada budžeta projektu Grieķijas valdība parlamentā iesniedza pagājušajā nedēļā, nesaņemot apstiprinājumu no starptautiskajiem aizdevējiem.

Aizdevēji akcentē, – lai izpildītu savus mērķus, Grieķijai vajadzēs papildu aizdevumu. Savukārt Grieķijas valdība ir pārliecināta, ka var no tā izvairīties.

Līdz šim Atēnām nācies divkārt lūgt starptautisko finanšu palīdzību, kuras kopējais apmērs sasniedzis 240 miljardus eiro.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas