Plašos kūlas ugunsgrēkos Sibīrijā bojā gājuši vismaz 23 cilvēki

0 komentāri

Plašos kūlas ugunsgrēkos Sibīrijā bojā gājuši vismaz 23 cilvēki, vairāk nekā simts vietējo iedzīvotāju guvuši apdegumus, pirmdien paziņoja Krievijas Ārkārtas situāciju ministrijas amatpersonas. Kaimiņvalsts mediji ziņo, ka ugunsdzēsējiem izdevies liesmas apslāpēt.

Pateicoties sausajam un vējainajam laikam, liesmas izplatījās ļoti strauji –  ar ātrumu 30 metri sekundē. Krievijas Hakasijas republikas varasiestādes reģionā izsludināja ārkārtas stāvokli. Taču sarkanais gailis savā ceļā nesaudzēja neko – sadega cilvēki, lopi, dzīvojamās un saimniecības ēkas. Izdzīvojušie izmisumā atklāja, ka zaudējuši visu iedzīvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dzēšanas darbos iesaistījās aptuveni 6 tūkstoši ugunsdzēsēju. Jaunākās ziņas no Krievijas liecina, ka šodienas pēcpusdienā liesmas izdevies apslāpēt.

Bez pajumtes palikuši vairāk nekā 5 tūkstoši iedzīvotāji, no viņiem tūkstotis ir bērnu. Varasiestādes aprēķinājušas, ka dzīvojamā fonda atjaunošanai vien būs  nepieciešami aptuveni 85 miljoni eiro.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas