Plaši protesti Grieķijā! Pieprasa atvērt robežas bēgļiem

0 komentāri

Bēgļu krīze izraisījusi plašus protestus Grieķijas galvaspilsētā Atēnās. Vairāki tūkstoši grieķu un Grieķijā mītošo migrantu izgājuši ielās, lai protestētu pret nesen panākto Turcijas un Eiropas Savienības (ES) noslēgto vienošanos bēgļu krīzes risināšanā.

Protestētāji, turot rokās plakātus ar uzrakstiem ”Nost ar rasistisko Eiropas un Turcijas vienošanos”, ”Bēgļi arī ir cilvēki”, ”Dodiet iespēju”, pieprasījuši nekavējoties atvērt slēgtās robežas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Šī vienošanās ir panākta, lai piespiestu migrantus padoties. Beigās tie ar zemē noliektām galvām tiks nogādāti kādā no patvēruma meklētāju centriem Turcijā vai atpakaļ kara plosītajā dzimtenē,” pauž cilvēktiesību aktīvisti.

Grieķi arī asi nosodījuši apstākļus, kādos jau mēnešiem ilgi spiesti dzīvot patvēruma meklētāji. Dramatiskākā situācija joprojām saglabājas uz Grieķijas-Maķedonijas robežas, kur mīt vairāk nekā 14 000 bēgļu.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas