Plaši nemieri uz Grieķijas-Maķedonijas robežas; dzīvību zaudējis viens bēglis

2 komentāri

Sadursmēs ar policiju uz Grieķijas-Maķedonijas robežas bojā gājis viens patvēruma meklētājs. Viņa nāve jau tā saspīlēto situāciju uz robežas padarījusi teju nekontrolējamu.

Zināms, ka mirušais ir 22 gadus vecs marokānis. Viņš sadursmju laikā uzkāpis uz vilciena vagona un nosists ar vilciena elektrības vadu elektrostrāvu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdzīgā veidā smagus apdegumus guvis vēl viens patvēruma meklētājs. Šie gadījumi izraisījuši lielu sašutumu cilvēktiesību aizsardzības organizāciju vidū visā pasaulē.

Pēc migranta nāves uz robežas sācies jauns nemieru vilnis. Lai savaldītu trakojošo pūli, policijai nācies lietot asaru gāzi. Pēdējo dienu laikā uz Grieķijas-Maķedonijas robežas notikušas vairākas sīvas sadursmes likumsargu un patvēruma meklētāju starpā.

Tūkstošiem bēgļu netiek ielaisti Maķedonijā, tāpēc jau vairākas nedēļas ir spiesti pavadīt turpat uz robežas zem klajas debess. Grieķija lūgusi Eiropas Savienības palīdzību situācijas risināšanā.

2 komentāri

TOP komentāri

 • lv
  0

  lv

  .......murgs.taisnais maršruts!Būtu.spānija,francija,vācija.!

  06.12.2015 21:11

 • osis
  0

  osis

  A ko pārkāpa likumu un līda uz vagona jumta? Nav jau koks,kur pieradis dzīvot!!!!!!

  04.12.2015 23:57

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas