Plašas nekārtības Nīderlandē; iedzīvotāji protestē pret bēgļu uzņemšanu

3 komentāri

Nīderlandē policija bijusi spiesta raidīt brīdinājuma šāvienus, lai savaldītu trakojošu pūli, kas protestēja pret bēgļu centra izveidi.

Geldermalzenē, Nīderlandē, uz protestu bija sapulcējušies vairāk nekā divi tūkstoši cilvēku. Pulcēšanās pārtapusi plašos nemieros, protestētāji nopostījuši nožogojumu, metuši policijai ar dažādiem priekšmetiem un nelielām sprāgstvielām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Likumsargiem nemiernieku savaldīšanai bija jāveic vairāki aresti un jāraida gaisā šāvieni.

Pēdējais tik plaša mēroga protests pret patvēruma meklētājiem Nīderlandē tika sarīkots oktobrī, kad notika uzbrukums vienam no bēgļu izmitināšanas centriem. Plaši protesti pret patvēruma meklētāju uzņemšanu notikuši arī vairākās citās Eiropas valstīs.

3 komentāri

TOP komentāri

 • zukijs
  0

  zukijs

  Ņirgājaties?! Reku puisis ar uzrakstu Calif uz kapuces nevis tur , bet tieshi kniebj mazajai meitenītei - tur pat piaugušais apraudāsies, ja kniebj padusē!

  25.01.2016 11:36

 • Jolanta
  0

  Jolanta

  Sie foto nav uznjemti tajaa briidii Niiderlandee, jo shie notikumi notika tad, kad meers ar vadiibu leema par beeglju izmitinaashanu un tajaa briidii beeglju tur nebija, bet gan vieteejie iedziivotaaji, kuri izteica savu neapmierinaatiibu, un seedi naacaas paartraukt.

  24.01.2016 15:07

 • Reinis Rūdolfs Ozolkāja
  0

  Reinis Rūdolfs Ozolkāja

  Ja trūkst argumentu, lai šādos jautājumos atbalstītu bēgļus, protams, jāizmanto raudošu bērnu foto.

  24.01.2016 10:14

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas