Pirms un pēc šausminošā cunami: Japānas pilsētiņa Mijako

0 komentāri
Pirms un pēc šausminošā cunami: Japānas pilsētiņa Mijako
Foto: REUTERS/SCANPIX

Tev noteikti jāizlasa

11. marts Japānas vēsturē jau četrus gadus ir traģisks datums – vēsturē tas allaž paliks kā diena, kad tūkstoš cilvēku zaudēja savu dzīvību cunami un tika sagrautas pilsētas.

Ziņu aģentūra Reuters ir apkopojusi fotogrāfijas, kurās redzams tas, kā postošais cunami vilnis tuvojas, gan tas, kā Japānas ziemeļaustrumu pilsētas izskatās pirms un pēc katastrofas.

Attēlos redzamas ainas no Mijako pilsētas, kas atrodas Ivates prefektūrā divos dažādos datumos – 2011. gada 11. martā, kad to appludināja cunami, un 2012. gada 17 februārī – gadu pēc katastrofas. Mijako ir neliela pilsēta valsts ziemeļaustrumu krastā, un gadu desmitiem tā bija izslavēta ar lašiem citām zivīm un tūristu iecienītām dabas ainavām.

Tagad, četrus gadus pēc katastrofas, Mijako pamazām atgūstas, daudzas iepriekšējās celtnes ir atjaunotas, tiek dibināti jauni uzņēmumi un tūrismu plūsma sāk atkal pieņemties spēkā.

Cunami Japānas ziemeļaustrumus appludināja pēc 9,0 ballu spēcīgas zemestrīces.

Skaties foto!

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas