Pirms un pēc šausminošā cunami: Japānas pilsētiņa Mijako

0 komentāri

11. marts Japānas vēsturē jau četrus gadus ir traģisks datums – vēsturē tas allaž paliks kā diena, kad tūkstoš cilvēku zaudēja savu dzīvību cunami un tika sagrautas pilsētas.

Ziņu aģentūra Reuters ir apkopojusi fotogrāfijas, kurās redzams tas, kā postošais cunami vilnis tuvojas, gan tas, kā Japānas ziemeļaustrumu pilsētas izskatās pirms un pēc katastrofas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Attēlos redzamas ainas no Mijako pilsētas, kas atrodas Ivates prefektūrā divos dažādos datumos – 2011. gada 11. martā, kad to appludināja cunami, un 2012. gada 17 februārī – gadu pēc katastrofas. Mijako ir neliela pilsēta valsts ziemeļaustrumu krastā, un gadu desmitiem tā bija izslavēta ar lašiem citām zivīm un tūristu iecienītām dabas ainavām.

Tagad, četrus gadus pēc katastrofas, Mijako pamazām atgūstas, daudzas iepriekšējās celtnes ir atjaunotas, tiek dibināti jauni uzņēmumi un tūrismu plūsma sāk atkal pieņemties spēkā.

Cunami Japānas ziemeļaustrumus appludināja pēc 9,0 ballu spēcīgas zemestrīces.

Skaties foto!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas