Pirms Polijas un Nīderlandes aizsardzības ministru tikšanās atrod noklausīšanās ierīci

0 komentāri

Polijas pretizlūkošanas dienests pirms Polijas aizsardzības ministra Tomaša Semoņaka tikšanās ar Nīderlandes kolēģi Dženīnu Henisu-Plašertu restorānā, kur vajadzēja notikt abu amatpersonu sarunai, atradis noklausīšanās ierīci, piektdien vēstīja Polijas Radio.

Tikmēr Semoņaks, kurš ieņem arī vicepremjera amatu, tviterī paziņojis, ka visas svarīgās sarunas ar Henisu-Plašertu notikušas Aizsardzības ministrijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr vienlaikus ministrs norādījis, ka pretizlūkošanas dienesta darbiniekiem var uzticēties, un pauda pārliecību, ka pēc pārmeklēšanas neviena cita noklausīšanās ierīce restorānā nav palikusi. Semoņaks arī atklāja, ka pirms katras tikšanās vienmēr tiek pārbaudīta ikviena telpa.

2013. gadā Poliju satricināja tā dēvētais noklausīšanās skandāls, kad atklātībā nonāca augstāko amatpersonu sarunu ieraksti, kas tika nelegāli iegūti kādā iecienītā Varšavas restorānā. Šīs lietas izmeklēšana joprojām turpinās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas