Pilotam, kurš nogāza lidmašīnu ar 150 pasažieriem, jau bija ieteikts ārstēties psihiatriskajā slimnīcā

0 komentāri

Francijas amatpersonas aicina ieviest jaunus noteikumus, kas liktu ārstiem brīdināt varasiestādes, ja būtu pamats uzskatīt, ka lidmašīnu pilotu garīgās veselības stāvoklis apdraud sabiedrības drošību.

Pie šāda slēdziena nonākuši izmeklētāji, kas izmeklēja pirms gada notikušo Vācijas nacionālās aviokompānijas Lufthansa zemo cenu meitsabiedrības Germanwings lidmašīnas katastrofu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šodien tika publiskots viņu galīgais slēdziens par šo traģēdiju. Germanwings lidmašīna Airbus, kas atradās ceļā no Barselonas uz Diseldorfu, nogāzās pagājušā gada 24. martā.

Foto

Katastrofā gāja bojā visi 150 cilvēki, kas atradās lidmašīnā. Tiek uzskatīts, ka lidmašīnas otrais pilots Andreass Lubics apzināti ietriecis lidmašīnu klintīs. Izmeklētāji arī noskaidrojuši, ka Lubicam divas nedēļas pirms katastrofas ārsts ir rekomendējis ārstēties psihiatriskajā slimnīcā, tomēr civilās aviācijas varasiestādes par to netika brīdinātas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas