Pikaso elektriķi apsūdz teju 300 mākslas darbu zādzībā

0 komentāri

Spāņu gleznotāja Pablo Pikaso bijušais elektriķis un viņa sieva stājušies tiesas priekšā par 271 slavenā gleznotāja mākslas darba zādzību.

Pjērs un Daniela Legeneki apgalvo, ka darbus viņiem atdevusi Pikaso otrā sieva. Taču mākslinieka dēls uzstāj, ka viņa tēvs nekad nebūtu atdevis tik lielu daudzumu darbu, un ir iesūdzējis pāri tiesā par mākslas darbu piesavināšanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Darbi nekad nav tikuši publiski izstādīti. Tie glabājās elektriķa garāžā līdz 2010. gadam, kad viņš nolēma sakārtot mantojuma lietas un sazinājās ar Pikaso dēlu, lai saņemtu apliecinājumu par gleznu autentiskumu.

No 1900. līdz 1932. gadam radīto litogrāfiju, portretu, akvareļu un skiču kopējā vērtība tiek lēsta ap 80 miljoniem eiro.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas