Pikaso Alžīrījas sievietes varētu kļūt par visdārgāk izsolīto gleznu pasaulē

0 komentāri

Honkongā izstādīta slavenā spāņu mākslinieka Pablo Pikaso glezna Alžīrijas sievietes. Gleznu maijā pārdos izsolē Ņujorkā, un tiek sagaidāms, ka glezna, kuras vērtības tiek lēsta aptuveni 140 miljonu ASV dolāru vērtībā, kļūs par visdārgāk izsolīto gleznu pasaules vēsturē.

Slavenā glezna Alžīrijas sievietes Honkongā būs apskatāma vairākas nedēļas. Tad mākslas darbs tiks pārvests uz Ņujorku, kur ļoti turīgiem mākslas mīļotājiem būs iespēja šo gleznu iegūt savā īpašumā vairāksolīšanā. Izsoļu nama pārstāvis Dereks Gilmans norāda, ka šī kolekcionāriem ir unikāla iespēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Gleznas Alžīrijas sievietes apraksts ir atrodams jebkurā grāmatā par Pikaso. Glezna tikusi izstādīta lielākajos pasaules muzejos. Šādi darbi izsoļu namā parasti nonāk ļoti reti.

Gleznas sākumcena būs 140 miljoni ASV dolāru, taču sagaidāms, ka mākslas darbs tiks izsolīts par krietni augstāku summu. Tāpēc Alžīrijas sievietes, visticamāk, kļūs par visdārgāk izsolīto gleznu pasaules vēsturē.

Līdz šim dārgākais mākslas darbs, kas jebkad ir pārdots izsolē, ir britu mākslinieka Frānsisa Bēkona triptihs Luciāna Freida trīs studijas. 2013. gadā tas tika nosolīts par 142 miljoniem ASV dolāru.

Foto Alžīrijas sievietes:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas