Pieaug spriedze starp Tuvo Austrumu konfliktos iesaistītajām pusēm

0 komentāri

Konflikts, kas tuvajos Austrumos briedis vairāk nekā četru gadu garumā, nu sasniedzis apmērus, ka ir karstā tēma vadošo lielvalstu dienaskārtībā.

Nupat cīņā pret teroristisko grupējumu Islāma Valsts jeb Daesh pēc Francijas lūguma iesaistījusies arī Vācija, tiesa, paziņojot, ka nesadarbosies ar Krieviju vai valdošo Sīrijas diktatora Bašara al Assada režīmu, kas ir atbildīgs par nekontrolēto bēgļu plūsmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Maskava tikmēr šodien publicējusi video no saviem veiktajiem uzlidojumiem Sīrijas teroristu pozīcijām.

Gaisa uzlidojumu laikā grupējuma līderis Abu Abduls un cits lauka komandieris tika nogalināti. Šonedēļ nogalināti arī vairāki citi komandieri. To apstiprina dažādi avoti. Tāpat grupējumi cietuši būtiskus zaudējumus un cenšas pamest savas pozīcijas.

Krievija kopš nesenā uzlidojumu sākuma uz dažādiem teroristu stratēģiskajiem objektiem Sīrijā nometusi pusotru tūkstoti bumbu, kamēr ASV – pusotra gada laikā jau 20 000.

Bez tam ASV gaisa spēki veic pastiprinātus uzlidojumus teroristu pozīcijām arī Irākā, kā rezultātā viņu munīcijas rezerves tuvojas izsīkumam.

Situāciju Tuvajos Austrumos vēl vairāk sarežģī fakts, ka Turcija bez Bagdādes piekrišanas uz Irākas ziemeļiem nosūtījusi savus sauszemes spēkus, lai nomainītu tur šobrīd jau izvietotos turku karavīrus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas