Pie Zviedrijas krastiem atrod, iespējams, Krievijas zemūdeni

0 komentāri

Zviedrijas austrumu piekrastē jūras dzelmē atrasta apmēram 20 metrus gara zemūdene ar uzrakstiem kirilicā. Neoficiāli izskanējis, ka tā varētu būt zemūdene, ko pērnā gada vasarā tā arī neizdevās atrast.

Zemūdenei nav ārēju bojājumu pazīmju, un visas tās lūkas ir aizvērtas. Zviedrijas jūras spēki apliecinājuši, ka tā ir ārvalstu zemūdene. Pastāv bažas, ka apkalpe nav varējusi izglābties, pirms peldlīdzeklis nogrima.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau vēstījām, ka pērnā gada vasarā pie Zviedrijas krastiem tika pamanīta zemūdene, taču Zviedrijas armija nespēja to atrast. Tā arī netika atklāts, kādas valsts zemūdene tā bija.

Tika pieļauts, ka tā bijusi Krievijas zemūdene. Maskava šādus apgalvojumus gan noliedza. Krievijas mediji šorīt raksta, ka šī zemūdene ir Krievijas, bet no Pirmā pasaules kara laikiem

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas