Pie Mozambikas krastiem atrasta, iespējams, pazudušās Malaizijas lidmašīnas atlūzas

0 komentāri

Pie Mozambikas krastiem atrasta vēl viena atlūza no, iespējams, Malaizijas pasažieru lidmašīnas, kura neskaidros apstākļos pazuda pirms diviem gadiem.

Kāda cita atlūza, arī iespējams no pazudušās lidmašīnas, pie  Mozambikas krastiem tika atrasta jau mēneša sākumā. Pēc šī informācijas parādīšanās medijos, kāda ģimene, kura pagājušajā gadā bija viesojusies Mozambikā, paziņojusi, ka arī viņi pludmalē atraduši lidmašīnas atlūzu.

Atradums nodots ekspertiem, kuri to pārbauda. Malaysia Airlines pasažieru lidmašīna ar 239 pasažieriem uz klāja 2014.gada 8.martā devās ceļā no Kualalumpuras uz Pekinu, bet pazuda pusceļā virs okeāna. Lai gan pagājuši jau divi gadi, daudzi pasažieru tuvinieki vēl joprojām cer, ka viņu ģimenes locekļi nav gājuši bojā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas