Pētījums: Lielbritānijā bagātie var cerēt saglabāt labu veselību 20 gadus ilgāk nekā trūcīgie

0 komentāri

Lielbritānijas turīgie iedzīvotāji var cerēt saglabāt labu veselību gandrīz 20 gadus ilgāk nekā trūcīgie, ceturtdien paziņojis Nacionālais statistikas birojs.

Turīgo aprindu sievietes Lielbritānijā var cerēt saglabāt relatīvi labu veselību 71,3 gadus, bet trūcīgās daiļā dzimuma pārstāves – vien 52,2 gadus, teikts Nacionālā statistikas biroja ziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt turīgie vīrieši var sagaidīt, ka laba veselība viņiem pieturēsies 70,5 gadus, bet nabagie, līdzīgi kā trūcīgās sievietes, var cerēt tikai uz 52,2 labas veselības gadiem.

Arī trūcīgo Lielbritānijas vīriešu un sieviešu paredzamais dzīves ilgums ir mazāks nekā bagātajiem, attiecīgi par deviņiem gadiem vīriešiem un septiņiem gadiem sievietēm.

Nacionālā statistikas biroja ziņojums balstās uz valdības veselības aprūpes statistikas datiem par laika periodu no 2011. līdz 2013. gadam.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas