Pēterburgā noslēdzies Eiropas neonacistu saiets

2 komentāri

Pēterburgā noslēdzies visas Eiropas neonacistu saiets, kas bija pirmais šāda veida pasākums. Saieta mērķis, saskaņā ar organizatora pausto, bija nostiprināt Eiropas labējo organizāciju attiecības.

Saietā, kas notika kādā Pēterburgas viesnīcā, piedalījās apmēram 150 delegātu no aptuveni 10 Eiropas partijām, kas ir draudzīgas Krievijas prezidenta Vladimira Putina režīmam. Vienlaikus ārpus viesnīcas, sitot bungas un skaļi kliedzot, protestētāji nosauca sanāksmi par fašistu un nacistu tikšanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Mani uztrauc, ka mūsu valstī, kas agrāk cīnījās ar fašismu un kas šodien saka, ka cīnās ar fašismu Ukrainā, nez kādēļ pieļauj šādus notikumus. Turklāt atļauj tos rīkot Ļeņingradas teritorijā, kas visā Krievijā no fašisma un nacisma cieta visvairāk,” stāsta kāda protestētāja, kas iestājas pret šāda saieta rīkošanu.

Likumsargi vairākus protestētājus aizturējuši, izraisot sašutumu, jo neviens neonacists aizturēts nav.

Konference sarīkota laikā, kad Krievija gatavojas 9. maijā svinēt savas uzvaras pār nacistisko Vāciju 70. gadskārtu.

2 komentāri

TOP komentāri

 • ES
  0

  ES

  Tads ar tadu sazatika...

  23.03.2015 11:28

 • Argo
  0

  Argo

  Putinam draudzïgs neonacistu saiets?Kā tas var būt ?

  23.03.2015 10:58

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas