“Izbeidziet vardarbību pret sievietēm!” Ķelnes iedzīvotāji iziet ielās, lai vērstos pret islamizāciju

3 komentāri

Ķelne notiek masveidīga demonstrācija, kas vērsta pret Angelas Merkeles īstenoto “atvērto durvju” politiku, kuras rezultātā pērn valstī ieradies vairāk nekā miljons patvēruma meklētāju.

Demonstrāciju rīko radikāli labēji kustība PEGIDA, kas vēršas pret imigrantiem. Vienlaikus pilsētas centrā ir pulcējusies dažādu kreiso ekstrēmistu grupējumu apvienība Ķelne pret labējiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai mēģinātu izvairīties no sadursmēm, abas pretēji noskaņotās nometnes ir norobežojuši policisti. Policija ziņo, ka demonstrētāji ir noskaņoti agresīvi un gaisotne tiek raksturota kā ļoti nokaitēta.

Foto

Kā ziņots, pieaugot sabiedrības sašutumam par policijas nespēju Jaungada naktī savaldīt varmākas un par vēlākajiem centieniem notikušo noklusēt un slēpt, ka noziegumus pastrādājuši imigranti, no amata atbrīvots Ķelnes policijas priekšnieks.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Mārtiņš Zaļmežs
  +4

  Mārtiņš Zaļmežs

  Luk si ir Eiropas Savieniba. Kurs, tik brivi un laipni laida vinus ieksa. Vacija laipni uznem, bet Eiropas Savieniba laida vinus ieksa. Varmacigi uzbrukumi Vacija, vel vieni varmacigi uzbrukumi Somija. Driz ari pareja Eiropa zinos par sadiem notikumiem. Ka Vacijas Policija zinoja:'' Tas nekas Sievietem ir sevi morali jasagatavo, ka tas var notikt!''

  10.01.2016 11:41

 • Pretislāmaimigrantiem
  +3

  Pretislāmaimigrantiem

  Tagad sievietem janesa lidz peperspray baloniņi,lai tādam, kas iedomajas, ka var aizskart sievieti,jo kristiete iepūst sejā baloniņa saturu.

  10.01.2016 14:34

 • Haralds Elceris
  +3

  Haralds Elceris

  Frau Merķelei сто чёрных хуёв в рот и ржавый якорь в жопу!

  10.01.2016 00:27

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas