Pēc sniega vētras kanādietim nākas izrakt milzu tuneli no mājas līdz automašīnai

0 komentāri

Pēc spēcīgas sniega vētras kāds kanādietis no savām mājām līdz automašīnai izracis milzu tuneli.

Neparasto nodarbi Marsels Landrijs Prinča Edvarda salā sāka pēc tam, kad Kanādas austrumos spēcīgā sniega vētrā sasniga 90 centimetrus bieza sniega sega. Vīrietis sākumā nemaz neesot plānojis rakt tuneli, viņš vienkārši gribējis noskaidrot, kur atrodas viņa automašīna. Kad viņš jau bijis pusceļā, nolēmis, ka aiz gara laika varētu arī aizrakties līdz galam un izveidot tuneli. Beigās izraktā eja bija kļuvusi par 177 centimetrus augstu un septiņus metrus garu tuneli. Šis darbiņš tā autoram bija prasījis sešas stundas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas