Pēc letālajām sadursmēm Ēģipte atceļ visas futbola spēles

0 komentāri

Pēc Kairas policijas un futbola kluba Zamalek līdzjutēju sadursmēm Ēģipte pirmdien uz nenoteiktu laiku atcēlusi visas futbola spēles.

Kairā svētdien futbola kluba Zamalek līdzjutēju un policijas sadursmēs dzīvību zaudēja aptuveni 20 cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ēģiptes prokuratūra sākotnēji ziņoja, ka miruši 22 cilvēki, bet Veselības ministrijas pārstāvis aģentūrai Reuters norādīja, ka saskaņā ar jaunāko informāciju gājuši bojā 19 cilvēki.

Savukārt Zamalek līdzjutēju lapā sociālajā tīklā Facebook teikts, ka viņiem ir 28 upuri.

Jau ziņots, ka sadursmes izcēlās, kad līdzjutēji mēģināja ielauzties stadionā, kur bija paredzēta spēle starp Zamalek un klubu Enbi.

Iekšlietu ministrija bija noteikusi, ka uz Zamalek un Enbi maču rīkotāji drīkst pārdot tikai 10 000 biļešu, kas ātri tika izpirktas.

Policija centās izklīdināt tūkstošiem bez biļetēm palikušo līdzjutēju, kas bija sapulcējušies pie stadiona, bet drūzma pārauga sadursmēs.

Neņemot vērā vardarbību, mačs tomēr notika. Tā sākums aizkavējās par 30 minūtēm. Spēle beidzās ar rezultātu 1:1.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas