Pēc krievu karavīra īstenotās nežēlīgas slepkavības Armēnijā sākušies masu protesti

0 komentāri

Masu nemieri izcēlušies Armēnijā, un vismaz 14 cilvēki ievainoti sadursmēs starp policiju un protestētājiem, kuri pieprasīja bērnu slepkavībās apsūdzēta Krievijas karavīra tiesāšanu.

Krievijas bāzes Gjumri pilsētā karavīrs Valērijs Permjakovs pirmdien esot atzinies, ka viņš nošāvis sešus vienas ģimenes locekļus, tostarp arī divus gadus vecu bērnu. Vēl viens mazulis nopietni ievainots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ceturtdien vairāki tūkstoši cilvēku pulcējās ģimenes bērēs, bet policija neļāva šiem cilvēkiem pēc tam doties uz Krievijas konsulātu. Vismaz pieci policisti un deviņi protestētāji sadursmēs tika ievainoti.

V. Permjakovs šobrīd atrodas armijas bāzē Gjumri, kur tika nogādāts otrdien pēc aizturēšanas uz robežas. Saniknotie iedzīvotāji pieprasa, lai viņu tiesātu Armēnijā.

Uzbrukušais karavīrs – Valērijs Permjakovs (Valery Permyakov) – esot šāvis, izmantojot Kalašņikova automātu.

Vīrietis tika aizturēts netālu no Armēnijas-Turcijas robežas Armēnijas policijas izsludinātā uzbrucēja aizturēšanas operācijā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas