Pēc Hitleram līdzīgas fotogrāfijas parādīšanās atkāpjas Vācu PEGIFA līderis

0 komentāri

Vācijas antiislamizācijas kustības Patriotiskie eiropieši pret Rietumu islamizāciju (PEGIDA) līderis Lucs Bahmans paziņojis par atkāpšanos no kustības vadības, jo atklātībā nonākusi fotogrāfija, kurā viņš redzams ar Ādolfam Hitleram raksturīgo matu griezumu un ūsām.

Bahmana fotogrāfija atklātībā nonāca trešdien, izraisot sabiedrībā protestu vētru.
Antiislamizācijas kustības ar savām demonstrācijas mēģina atdarināt leģendārās pirmdienu demonstrācijas komunistu pārvaldītajā Austrumvācijā, kas pirms 25 gadiem ievadīja protestus un beidzās ar Berlīnes mūra krišanu.

Vācijā PEGIDA rīkotos protestos iepriekš pulcējušies vairāki desmiti tūkstoši cilvēku. Tāpat tiek rīkoti protesti pret pašu PEGIDA kustību.

Vācijas kanclere Angela Merkele nosodījusi kustību un paziņojusi, ka kopā ar ministriem šodien Berlīnē piedalīsies musulmaņu līderu rīkotā demonstrācijā par ”atvērtu un tolerantu Vāciju”.

Eksperti jau bija prognozējuši, ka pēc notikušajām apšaudēm Francijā pieaugs pret musulmaņiem noskaņoto cilvēku skaits.

Uz pirmo antiislamizācijas kustības Patriotiskie eiropieši pret Rietumu islamizāciju (Patriotische Europäer gegen die Islamisierung des Abendlandes – PEGIDA) rīkoto akciju Drēzdenē oktobrī ieradās vien daži simti cilvēku, taču tagad kustības organizētās demonstrācijas apmeklē desmitiem tūkstošu cilvēku.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas