Pēc Džeremija Klārksona atlaišanas BBC vadītājam izteikti nāves draudi

0 komentāri

Britu raidsabiedrības BBC ģenerāldirektors Tonijs Hols, pēc tam kad bija paziņojis par raidījuma Top Gear (Gāzi grīdā!) populārā vadītāja Džeremija Klārksona atlaišanu, saņēmis nāves draudus. Policija jau sākusi izmeklēšanu.

Policija Vestminsterā Londonas centrā izmeklē apsūdzības par nogalināšanas draudiem. Par apsūdzībām policijai tika paziņots trešdien, svētdien sacīja Skotlendjarda pārstāvis sakariem ar presi. Izmeklēšana turpinās. Nav veikts neviens arests.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopš draudu saņemšanas Holam tiek nodrošināta apsardze 24 stundas diennaktī, vēsta laikraksts The Mail on Sunday. Hola apsardze izmaksājot 1000 mārciņas dienā.

Kā jau ziņots, BBC nepagarinās Klārksona līgumu, kura termiņš beigsies šī mēneša beigās. ”Manā skatījumā ir pārkāpta robeža,” norādīja raidorganizācijas ģenerāldirektors Hols, ”nevar būt tā, ka vienam rakstīti vieni noteikumi, bet otram pavisam citi, atkarībā no amata, popularitātes vai finansiāliem apsvērumiem.”

Klārksons atlaists, jo disciplinārajā izmeklēšanā tika secināts, ka viņš uzbrucis raidījuma producentam. Pagājušonedēļ uz BBC biroju ar tanku tika nogādāta petīcija par Klārksona atstāšanu amatā, ko bija parakstījis gandrīz miljons cilvēku.

Līdz ar atlaišanu Klārksons arī kļuvis par britu tabloīdu medību objektu. Viņu izseko ik uz soļa un kā tas izskatās dzīvē, skaties foto!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas