Pēc Briseles teroraktiem vietējie ministri paši piedāvā atstāt amatus

0 komentāri

Briselē šodien turpinājās terorista medības, klajā nākot arvien jauniem faktiem par uzbrucēju saikni ar Parīzes slaktiņiem vēl novembrī. Pēc notikušā amatus atstāt bijuši gatavi Beļģijas iekšlietu un tieslietu ministri, taču viņiem palūgts tomēr palikt valdībā, aicinot atklāt notikušos uzbrukumus. Uz ārkārtas sanāksmi Briselē pulcējas visi Eiropas iekšlietu ministri.

Beļģijas galvaspilsētā ceturtdien turpinājās sēras pēc aizvakar notikušajiem teroraktiem, kas laupīja 31 cilvēka dzīvību. Vēl vairāku stāvoklis ir smags, tāpēc ir iespējams, ka upuru skaits pieaugs.

Līdzko pirmais šoks pēc notikušā noplaka, Beļģijā cilvēki sāka pamatoti uzdot jautājumus par drošības iestāžu darbu, kas nespēja izkontrolēt un novērst traģēdiju. Spiediena rezultātā gatavi atkāpties no amata bija Beļģijas iekšlietu un tieslietu ministri, taču premjers Šarls Mišels viņu atlūgumus nepieņēma. Esot kopīgi jāizgaismo notikušie terorakti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas