Pāvests mafijas apsēstajā Neapolē aicina nezaudēt cerību

0 komentāri
Pāvests mafijas apsēstajā Neapolē aicina nezaudēt cerību
Pope Francis receives gifts from nuns as he arrives at the Duomo as part of his pastoral visit on March 21, 2015 in Naples. Up to 800,000 people were expected to turn out throughout the day in the southern Italian city to greet the Argentine pontiff, who last year declared war on organised crime by "excommunicating" all mafiosi from the Catholic Church. AFP PHOTO / ALBERTO PIZZOLI Foto: LETA

Romas pāvests Francisks ieradies vizītē Neapolē, kas ir viena no Itālijas pilsētām ar visaugstāko noziedzības līmeni, jo tā ir mājvieta Itālijas mafijai.

Uzmundrinošā runā, kas vairākkārt izsauca klātesošo ovācijas, pāvests aicināja neapoliešus nezaudēt cerību, par spīti noziedzībai un korupcijai. Uzrunu viņš teica vietā, kur bāzējušies vairāki mafijas klani.

Biežo vardarbīgo sadursmju dēļ cīņā par tiesībām nodarboties ar reketu un kontrolēt narkotiku tirdzniecību šis Neapoles rajons ir tik bīstams, ka turp nereti neuzdrošinās doties pat policisti. Šeit atklāti tiek pārdotas narkotikas un vairāk nekā 40% jauniešu ir bez darba.

0 komentāri

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas