Pāvests aicina pasauli nepalikt vienaldzīgai pret cilvēcisko traģēdiju Irākā un Sīrijā

2 komentāri

Romas pāvests Francisks savā tradicionālajā Lieldienu uzrunā Urbi et Orbi jeb Pilsētai un pasaulei aizlūdzis par to, lai Irākā un Sīrijā noklust ieroču dārdoņa un karojošo grupējumu starpā izdodas atjaunot mierīgas attiecības.

Viņš aicinājis starptautisko sabiedrību nepalikt vienaldzīgai pret neaptveramo cilvēcisko traģēdiju, kas izvērsusies šajās valstīs un daudzo jo daudzo bēgļu drāmu.

Vienlaikus pāvests izteicis cerību, ka ceturtdien panāktā Irānas un pasaules lielvaru vienošanās jautājumā par Teherānas kodolprogrammu var palīdzēt ceļā uz drošāku un brālīgāku pasauli.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Lats ir mana valūta
  +1

  Lats ir mana valūta

  ...un ko ar Ukrainu/ ļaus kremļa zābakiem sabradāt?

  05.04.2015 18:36

 • Skaidra
  0

  Skaidra

  Lai Pāvests uzrunā karojošo valstu līderus ! Tie ir tie , kas nosaka , vai ir karš vai miers ! Ne jau valstu pavalstieki nosaka valsts politiku . To vajadzētu atgādināt katru dienu skaļi , nevis tikai svētku dienās ...un ko saka Pareizticīgo Baznīcas galva Kremlim ?

  05.04.2015 18:53

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas