Pastāv “liela iespējamība”, ka Krievija iebruks Ukrainā, uzskata NATO

0 komentāri

Ziemeļatlantijas Līguma organizācija (NATO) nākusi klajā ar informāciju, ka pastāv “liela iespējamība”, ka Krievija varētu uzsākt iebrukumu Ukrainā, kuras valdība apgalvo, ka valsts karaspēks ir tuvu tam, lai pārņemtu kontroli Doņeckā, kas ir galvenā pilsēta, kurā noteikumus šobrīd diktē prokrieviskie seperātisti.

Kā vēsta ”Reuters”, atsaucoties uz Kijevas informāciju, Ukrainas karaspēks šobrīd ir vien “dažu soļu” attālumā, lai atgūtu kontroli Doņeckā.

Tiek uzskatīts, ka cīņa par Doņecku varētu būt būtisks pagrieziena punkts konfliktā, kas veicinājis plašāko konfrontāciju starp Krieviju un rietumvalstīm kopš Aukstā kara laika.

Ukraina turpina ofensīvu pret seperātistiem Doņeckā, neskatoties uz to, ka, pēc NATO rīcībā esošās informācijas, pie netālu esošās robežas sapulcēti aptuveni 20 tūkstoši Krievijas karavīru potenciālam uzbrukumam Ukrainai.

Tikmēr Kijeva pēdējo dienu laikā nākusi klajā ar informāciju, ka tā diplomātiskā ceļā panākusi to, lai Krievija neveiktu iebrukumu Ukrainā ar mērķi aizstāvēt seperātistus humānās misijas aizsegā. Krievija piektdien, 8. augustā, paziņojusi, ka pārtrauks militārās darbības šajā reģionā.

Tomēr NATO ģenerālsekretārs Anderss Rasmusens ir piesardzīgs par šādu informāciju, skaidrojot, ka joprojām nav nekādu pazīmju tam, ka Krievija būtu aizvākusi savu pie Ukrainas robežas sapulcēto karaspēku.

Atbildot uz “Reuters” jautājumu, kāda ir iespējamība, ka Krievija veiks militāru invāziju Ukrainā, Rasmusens atbildējis, ka šāda “iespējamība ir liela”.

Tikmēr sociālā tīkla “Twitter” kontā “ЄВРОМАЙДАН” publicētas fotogrāfijas ar it kā Krievijas palīdzības misijas furgoniem, kas, pēc “ЄВРОМАЙДАН” paustā, ir pārkrāsoti Krievijas militārie spēkrati.

— Не Ведитесь (@stabilizec) August 11, 2014

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas