Pasaules valstu līderi nespēj vienoties par Ukrainas krīzes samita rīkošanu

1 komentārs
Pasaules valstu līderi nespēj vienoties par Ukrainas krīzes samita rīkošanu
German Foreign Minister Frank-Walter Steinmeier (2ndL), points as he, welcomes his counterparts from France, Laurent Fabius (R) Russia, Sergey Lavrov (L) and Ukraine, Pavlo Klimkin (2ndR), for a meeting on the situation in Ukraine in Berlin, Germany, on January 12, 2015. AFP PHOTO / POOL / MICHAEL SOHN Foto: AFP/LETA

Tev noteikti jāizlasa

Krievijas, Ukrainas, Vācijas un Francijas ārlietu ministri naktī Berlīnē nav spējuši vienoties par nosacījumiem Ukrainas konfliktam veltītā samita rīkošanai.
Ministru tikšanās tika uzlūkota kā pēdējā iespēja vienoties par četru valstu līderu samitu šonedēļ Kazahstānā.

Ukrainas prezidents Petro Porošenko iepriekš bija cerējis, ka tikšanās notiks ceturtdien un ka tajā tiktu parakstīts dokuments par mierīgām attiecībām ar Maskavu.

Četru valstu ministri vienojās tikai par to, ka nepieciešamas pārmaiņas un ilgtspējīgs politisks process.

Vācijas kanclere Angela Merkele iepriekš norādīja, ka samitam nebūs nozīmes, ja Austrumukrainā nav vērojams nozīmīgs progress.

1 komentārs

TOP komentāri

  • asais
    0

    asais

    VAI NU NESPĒJ.......VAI VIENKĀRŠI NEGRIB.......JO KARŠ IR SUPER LABS BIZNESS..........Vienīgais ,kāpēc IDIOTU POLITIĶU DĒĻ.....BŪTU JĀCIEŠ.....PARASTAJĀM TAUTĀM............UN VISU ŠO MURGU IESĀKA ..POLITIĶI.....UKRAINĀ....EIROPĀ...ASV...KREIVIJĀ.....KURI NESPĒJ VIENOTIES,KURAM TĀ UKRAINA PIEDERĒS.........VISAS NELAIMES IZRAISA IDIOTISKI ,MANTKĀRĪGI BEZSMADZEŅU POLITIĶI.........

    13.01.2015 17:15

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas