Pasaule nespēj vienoties par Irānas kodolprogrammas nākotni

0 komentāri

Irāna un sešu pasaules lielvaru ārlietu ministri aizvadītajā naktī Vīnē tā arī nav panākuši vienošanos par Irānas kodolprogrammas nākotni.

Saskaņā ar jūlijā panākto vienošanos sarunas bija paredzēts pabeigt līdz pirmdienai, 24. novembrim, taču sarunu dalībnieki norādīja, ka ar atvēlēto laiku nepietiek.

Irāna apgalvo, ka ir gatava kodolsarunas pagarināt uz gadu. Tikmēr ASV, Francija, Lielbritānija, Krievija, Ķīna un Vācija vēlas, lai Teherāna ierobežo savu kodolprogrammu. Apmaiņā pret to Irānai tiktu atceltas ANO sankcijas.

Irāna savukārt uzstāj, ka tā neizstrādā atomieročus, tās kodolprogrammai esot tikai miermīlīgi mērķi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas